Salony sprzedaży

Szukaj

Hi-Fi Studio w Bielsku-Białej istnieje od 1991 roku. Stworzyli je dwaj zapaleńcy, zakochani w dobrym dźwięku. Jeden z nich był akustykiem i właścicielem sklepu z płytami kompaktowymi a drugi miał studio nagrań. Początki jak zwykle obfitowały w wiele przygód, trzeba było dokonywać często trudnych wyborów, jednak nieprzerwane działanie pozwoliło nam na zdobycie obszernej wiedzy na temat najnowszych zastosowań systemów audio-video. Daliśmy się poznać jako specjaliści w wielu spokrewnionych dziedzinach. Odznaczamy się niekonwencjonalnym sposobem obsługi klienta i prezentacji sprzętu. Każdy klient jest uważnie wysłuchiwany by uczciwie pomóc dobrać taki sprzęt, z którego będzie w pełni usatysfakcjonowany. Jesteśmy firmą, która swoimi pomysłami inspiruje i pozwala klientom na sprecyzowanie własnych potrzeb.

 

Kontakt
ul. Cieszyńska 86
43-300 Bielsko-Biała
Tel: 33 812 47 19, 600 320 032
hifi@hifistudio.pl
www.hifistudio.pl

Godziny otwarcia
PON-PT 10-18, SOB 10-14

Od wielu lat zajmujemy się zaspokajaniem potrzeb związanych z wysoce estetycznym odsłuchiwaniem muzyki i nauczyliśmy się, że jakość to część życia nieodzowna do pełnego i świadomego jego doznawania. Indywidualne podejście każdego człowieka do tego czym jego życie ma być pozwoliło nam przyjąć filozofię prowadzenia firmy Audio-Connect opartą właśnie o indywidualizm. Tworzenie systemów audio jest naszą pasją, a pasji nie można oprzeć o masowe i czysto biznesowe podejście. Dlatego też współpracujemy z niewielkimi manufakturami audiofilskimi na całym świecie - z firmami, które tak jak my Państwu, zapewniają nam gwarancję najwyższej jakości wszystkich wytwarzanych przez siebie komponentów i gotowych urządzeń. Staramy się obsługiwać klientów tak jak sami chcielibyśmy być obsługiwani.

 

Kontakt
ul. Marcinkowskiego 22
85-056 Bydgoszcz
Tel: 52 341 12 49, 604 46 68 10
biuro@audio-connect.pl
www.audio-connect.pl

Godziny otwarcia
PON-PT 10-18, SOB 10-14

Jesteśmy firmą, która skupia swoją uwagę na wysokiej jakości sprzęcie audio-video. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też swoją ofertę skupiamy tylko na starannie wybranych i wyselekcjonowanych urządzeniach renomowanych marek, wcześniej sprawdzonych i posiadających pełną gwarancje na terenie kraju. Oferujemy systemy zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynających przygodę ze światem audio jak i dla tych którzy pierwsze kroki mają już za sobą i są już bardziej zaawansowanymi audiofilami. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego wszystkich miłośników dobrej muzyki. W naszym salonie można odsłuchać wybraną konfigurację sprzętu, porównać wybrane modele słuchawek lub przyjść i po prostu porozmawiać o sprzęcie audio i napić się dobrej kawy.

 

Kontakt
ul. Krowoderskich Zuchów 16
31-272 Kraków
Tel: 12 307 04 67, 609 051 362
biuro@hifistation.pl
www.hifistation.pl

Godziny otwarcia
PON-PT 10-18, SOB 10-14

Planeta Dźwięku to salon prowadzony przez grupę przyjaciół z ogromnym bagażem doświadczeń w branży audio-video oraz nowoczesnych technologii. Oferujemy Państwu pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu, spośród szerokiej oferty systemów stereo, gramofonów, słuchawek, urządzeń multimedialnych oraz akcesoriów. Każdy z problemów rozwiążemy indywidualnie, biorąc pod uwagę tylko Państwa potrzeby i wymagania. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy salon, w którym mogą państwo w miłej atmosferze, zobaczyć sporą część naszej oferty. Gdyby jednak to było za mało, każdy sprzęt można u nas również za darmo wypożyczyć lub przesłuchać w komfortowej sali odsłuchowej. Planeta Dźwięku to doskonała lokalizacja nieopodal centrum Warszawy, przy jednej z uliczek urokliwej Starej Ochoty.

 

Kontakt
ul. Tarczyńska 22/U1
02-023 Warszawa
Tel: 22 428 22 80, 692 293 533
salon@planetadzwieku.com
www.planetadzwieku.com

Godziny otwarcia
PON-PT 11-19, SOB 10-14

Poznaj naszą filozofię

Po co nam sprzęt hi-fi? Odpowiedź jest prosta - po to, by móc słuchać muzyki w najlepszej jakości.

 

Filozofia Audio Analogue
Filozofia Audio Analogue
 
 

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności