Kontakt

Szukaj

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z użytkowaniem lub funkcjonowaniem sprzętu marki Audio Analogue, zachęcamy do kontaktu z jednym z autoryzowanych punktów sprzedaży lub do bezpośredniego kontaktu z dystrybutorem - firmą Sound Source.

Aby umówić się na odsłuch lub dowiedzieć się więcej o produktach Audio Analogue, zapraszamy do jednego z autoryzowanych salonów dealerskich. Chcąc zapewnić Państwu maksymalny komfort, dbamy o to, aby nasi przedstawiciele dysponowali pełną wiedzą na temat tych urządzeń i mogli pomóc Państwu w dokonaniu właściwego wyboru. Każdy z problemów rozwiążemy indywidualnie, biorąc pod uwagę tylko Państwa potrzeby i wymagania.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy również kompletną opiekę posprzedażową. Sprzęt zakupiony w naszej firmie objęty jest gwarancją, jednak nawet starsze urządzenia po uprzedniej konsultacji przyjmujemy do naprawy pogwarancyjnej. Aby przekazać swój sprzęt do serwisu, należy się z nami skontaktować i wypełnić formularz zgłoszenia naprawy. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że Państwa sprzęt będzie serwisowany przez wykwalifikowanych techników.

Posłuchaj aby zrozumieć

Produkty marki Audio Analogue można znaleźć w specjalistycznych salonach audio w całej Polsce. Nasi autoryzowani dealerzy pomogą Państwu zorganizować odsłuch w komfortowych warunkach tak, aby mogli się Państwo przekonać na czym polega magia naszego sprzętu. Zapraszamy!

Dealerzy

Kraków

HiFi Station | ul. Krowoderskich Zuchów 16 L.U. 11 | tel. 609 051 362

Warszawa

Planeta Dźwięku | ul. Tarczyńska 22 | tel. 664 388 015
logo

Dystrybucja w Polsce

Sound Source
+48 883 800 299
info@soundsource.pl

Autoryzowane Salony

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności