Aktualności

Szukaj

Firma Audio Analogue rozszerza linię Anniversary o dwa urządzenia tworzące prawdziwie hi-endowy, dzielony wzmacniacz stereo.

Przedstawione jeszcze w formie urządzeń przedprodukcyjnych na wystawie High End w Monachium, ekstremalnie dopracowane urządzenia włoskiej marki trafiają wreszcie do sprzedaży. Zestaw kierowany jest do najbardziej wymagających użytkowników. Oba elementy zostały zaprojektowane tak, by osiągnąć najwyższą jakość brzmienia i bez trudu napędzić choćby i najtrudniejsze do wysterowania zestawy głośnikowe. Dzięki wiedzy i doświadczeniu włoskich inżynierów, udało się pogodzić to rozwiązanie z niskimi zniekształceniami. Zarówno przedwzmacniacz, jak i końcówka mocy mają budowę symetryczną, co nie tylko dodatkowo zmniejsza zniekształcenia, ale również pomaga radzić sobie z zakłóceniami degradującymi sygnał audio. Całośc zamknięto w solidnych, ekranujących obudowach z aluminium i stali, o charakterystycznym dla Audio Analogue wzornictwie."

Młośnicy urządzeń Audio Analogue'a mogą odczytać premierę flagowego wzmacniacza dzielonego na dwa sposoby - jako powrót do produkcji przedwzmacniaczy i końcówek mocy, którym w przeszłości nadawano już imiona tych dwóch włoskich kompozytorów, albo jako rozwinięcie topowego wzmacniacza Maestro Anniversary. Obie interpretacje wydają się być trafione. Bellini Anniversary i Donizetti Anniversary bazują na podobnych rozwiązaniach technicznych, które jednak tutaj wyniesiono na jeszcze wyższy poziom. Zainteresowanych zpraszamy do kontaktu z autoryzowanymi dealerami marki Audio Analogue.

Poznaj naszą filozofię

Po co nam sprzęt hi-fi? Odpowiedź jest prosta - po to, by móc słuchać muzyki w najlepszej jakości.

 

Filozofia Audio Analogue
Filozofia Audio Analogue
 
 

“Muzyka jest większym objawieniem niż cała mądrość i filozofia”

- Ludwig van Beethoven


logo

Dystrybucja w Polsce

Sound Source
+48 883 800 299
info@soundsource.pl

Autoryzowane Salony

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności